Oksan Kauçuk

Oksan Kauçuk

Görükle Sanayi Bölgesi Esentepe Cd. No:5 Nilüfer, Bursa
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Fotoğrafları Büyüt

Oksan Kauçuk Hakkında

OKSAN binek ve hafif ticari araç motor ve amortisör bağlantı takozları, direksiyon ve aks körükleri, stabilizer çubuğu burçları, salıncak burçları, rot başı koruyucu lastikleri ile muhtelif endüstriyel kauçuk parçalar üretiminde, mevcut kapasitesiyle yenileme pazarında (after market) sektörünün en büyük üreticilerinden biridir. 1980 yılında, sektör yolculuğuna başlayan Oksan bugün Bursa Görükle Sanayi Bölgesinde bulunan 3.500 m² lik kapalı alandaki tesislerinde geniş makine parkıyla üretime devam etmektedir. Pazardaki talebin ve gelişmenin gereği olarak son teknoloji, üretim ve kontrol ekipmanları ile üretimini gerçekleştirmekte ve yaptığı yatırımlarla kapasitesini sürekli arttırmaktadır.


Üretimde istenen hassasiyetleri müşteri ihtiyaçlarına tatbik etmeyi kendi geleceği olarak gören Oksan, bu bakımdan da yurt içinde ve dışında ciddi bir saygınlık kazanmıştır. Üretiminin önemli bir kısmını başta Avrupa kıtasına olmak üzere 20’den fazla ülkeye ihraç etmektedir. Her sene birçok yeni referans Oksan ürün gamına dahil olmaktadır.

Bünyesinde bulundurduğu kalıphane, vulkanizasyon, kaynak, sac pres, boru kesme, hamurhane, yapıştırıcı uygulama, yüzey işlem tesisleri ve geniş, son teknoloji ürünü makine parkı ile sektöründe öncü olan Oksan, satıştan ar–ge'ye, üretimden kalite güvence’ye kadar, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yoluna devam etmektedir.

Tanıtım Videosu

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Firma Menüsü

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 08:00-16:00
Pazar KAPALI-
Etiketler

19 Mayıs Mah. Barış Cad. No.17 Özlüce, Nilüfer, Bursa
Copyright 2012 © Bursa Şirket Rehberi . Tüm Hakları Saklıdır.