AES CNC

Aes Cnc

Nosab Şeftali Cd. 118 Sk. No:4 Nilüfer, Bursa
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Fotoğrafları Büyüt
İş Alanları

Makina Sanayi

1989 Yılından Bu Yana Ahşap, Mermer, Plastik Ve Alüminyum İşleme Makineleri Üretimiyle Sektöründe Standartları Yeniden Tanımlayan Şirketimiz, Bugün Dünyanın Dört Bir Yanındaki Müşterilerine En Kaliteli Hizmeti Sunan Küresel Bir Firma. Aes Group Olarak Bur

Aes Cnc Hakkında

1989 yılından bu yana ahşap, mermer, plastik ve alüminyum işleme makineleri üretimiyle sektöründe standartları yeniden tanımlayan şirketimiz, bugün dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine en kaliteli hizmeti sunan küresel bir firma. AES Group olarak Bursa’da bulunan 16.000m2 kapalı alana sahip üretim tesislerimizle CNC işleme merkezi üretiminde ulusal pazarda lider konumdayız. Belçika ve ABD’de bulunan 3000 m2’lik showroomlarımız ile ise dünya çapında talebe cevap veriyoruz.

AES Group olarak bir dünya markası olmanın bilinciyle üretimde en yüksek kaliteyi hedefliyor, yenilikçi ve rekabet gücü yüksek ürünlerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri üretiyoruz. Gelişmiş altyapımız ve çağdaş kalite-kontrol süreçlerimiz ile uluslararası standartlarda üretim yapan firmamız, istikrarlı bir şekilde artan AR-GE yatırımları sayesinde üretimde son teknolojiden faydalanıyor, piyasa ihtiyaçlarını gözeten ürünler geliştiriyoruz.AES Group olarak alanında uzman, tecrübeli bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz. Dünyanın her ülkesini kapsayan küresel satış ağımız ve uzman personelin sağladığı kurulum, eğitim, bakım, onarım ve yedek parça desteğimiz, dünya çapında müşteri ihtiyaçlarının hızla ve eksiksiz karşılanmasını garantiliyor.

25 yılı aşkın süredir durmaksızın ilerleyen, gelişen ve büyüyen firmamız, yüksek üretim kapasitesi, profesyonel kadrosu, küresel satış ve destek ağıyla müşterilerinin vazgeçilmez çözüm ortağı olmak için çalışıyor.

Tanıtım Videosu

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Firma Menüsü

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 08:00-16:00
Pazar KAPALI-
Etiketler

19 Mayıs Mah. Barış Cad. No.17 Özlüce, Nilüfer, Bursa
Copyright 2012 © Bursa Şirket Rehberi . Tüm Hakları Saklıdır.