Zafer Plaza

Zafer Plaza

Şehreküstü Mahallesi Cemal Nadir Caddesi No: 22-28 Osmangazi, Bursa
Gold
Mesaj Gönder
Zafer Plaza
Zafer Plaza
Şehreküstü Mahallesi Cemal Nadir Caddesi No: 22-28
Osmangazi , Bursa
İş Alanları

Alışveriş Merkezleri

Zafer Plaza Hakkında

 

Zafer Plaza... Mağazalar, restoran ve cafeler, süpermarket, sinema, eğlence alanlarıyla alışverişinde ötesinde, eşsiz bir yaşam merkezi. Bursa’nın 21.yüzyıl simgesi... Zafer Plaza’da, kendinizi geleceğin sihirli dünyasında bulacak, yeni bir dünya ile tanışacaksınız. 
 
Alışverişte maksimum konfor... Zafer Plaza her alanda ileri bir teknolojiye sahip. Yürüyen merdivenler, hızlı asansörler, elektronik güvenlik, gün ışığını kıskandıran aydınlatma, modern havalandırma, merkezi otomasyon sistemleriyle kusursuz. Zafer Plaza’da her şey sizin konforunuz için.
 
Zafer Plaza 21.yüzyıl demek, insanın hayatının kolaylaşması, aradığı her şeyi bir arada bulabilmesi demek. Giyimden kuaföre, kuru temizlemeden bankaya, spor merkezinden ,sinemadan, bebek bakım odasına , süpermarkete kadar her şey sizin için düşünüldü. Zafer Plaza, hayatınızın tam merkezi. Çünkü aradığınız her şey elinizin altında!
 
Kesintisiz Alışveriş... Haftanın yedi, yılın 365 günü, 180 kişilik temizlik, güvenlik ve teknik kadro ile sağlanan huzurlu bir ortam. Sizin memnuniyetiniz için tüm konforu ile servis araçları kesintisiz hizmetinizde. Yıl boyu sürecek etkinlikleri, sürprizlerle dolu organizasyonları ile Zafer Plaza’ da yeni bir hayat sizi bekliyor. 
 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 08:00-16:00
Pazar KAPALI-
Etiketler

19 Mayıs Mah. Barış Cad. No.17 Özlüce, Nilüfer, Bursa
Copyright 2012 © Bursa Şirket Rehberi . Tüm Hakları Saklıdır.